Medicininė apranga gaminama Lietuvoje! Esame pirmieji Lietuvoje siuvantys specializuotą tokio tipo medicininę aprangą gydymo įstaigų darbuotojams. Mūsų medicininė apranga kuriama ne tik atsižvelgiant į stilingą ir gražią gydytojų išvaizdą, bet ir gerą pacientų nuotaiką! Pagrindinis reikalavimas – kokybė. Mums rūpi, kad gydytojams būtų patogu visą dieną išbūti su viena medicinine pižama, o mažiesiems pacientams nuotaikai pakelti yra skirta mūsų siuvami medicininiai rūbai. Medicinos apranga gali būti ne tik patogi ir kokybiška, bet ir linksma!
Gaminant specialius profesionaliems medicinos darbuotojams skirtus drabužius, visų pirma, atsižvelgiame į jo funkcionalumą, todėl modernūs drabužių modeliai kuriami griežtai laikantis kokybės ir patogumo reikalavimų.
Madingi medicininiai rūbai ir kostiumai tai ne tik išlaikyta aukšta kokybė, bet ir jų išvaizda – taip, mes sekame madą ir gaminame atitinkamus šiuolaikinius modelius. Kas pasakė, kad geras gydytojas neturėtų atrodyti madingai?
Čia rasite nuotaikingą medicininę aprangą, platus spalvų pasirinkimas, klasikinės ir spalvingos kelnės pediatrams bei linksmos ir margos tunikos.

Kviečiame sekti mus Facebook ir pirmiems sužinoti apie naujoves!