Be jokios abejonės, gydytojų medicinos apranga yra svarbi ne tik dirbantiems, bet ir pacientams. Personalas, dirbantis su vaikais, turi turėti ypatingų būdo savybių: kantrybės, lankstumo, žaismingumo. Žinoma, kad žaisminga medicininė apranga, ryškios spalvos, gali padėti sumažinti įtampą mažiesiems pacientams.
2012 m. Austrijoje atliktas tyrimas ir išleistas straipsnis „How to dress as a paediatrician?“. Apžvelgta, kaip medicinos apranga veikia tarpusavio ryšį tarp gydytojo – paciento – paciento tėvų. Dalyvavo 107 vaikai ir 72 tėvai, o gydytojai atsitiktinai dėvėjo įprastą kasdienę, pusiau formalią/oficialią arba oficialią aprangą. Tėvai ir 6-18 metų amžiaus vaikai buvo apklausiami, o vaikų iki 6 metų amžiaus nuomonė buvo vertinta stebint jų elgesį. Tiek tėvai, tiek mažieji pacientai teigiamiausiai vertino įprastą kasdienę aprangą.

Kad ir kokius medicininius rūbus dirbantieji pasirinktų – svarbu, jog ji būtų patogi ir atitiktų visus reikalavimus, nesusidėvėtų greitai, nes skalbiama dažnai ir aukštoje temperatūroje, nevaržytų judesių. Dėl šių reikalavimų medicinos personalas nevisad gali sau leisti rengtis įprastais kasdien visuomenėje dėvimais rūbais. Būtent todėl išlieka svarbu suderinti šias dvi savybes: medicininė apranga turėtų būti patogi, atitiktų reikalavimus bei kuo mažiau baugintų pacientus savo oficialumu.

Mūsų kuriama produkcija atitinka visus medicinos personalo drabužiams keliamus reikalavimus, o išskirtiniai žaismingų spalvų ir piešinių raštai primena kasdienius, neformalioje aplinkoje dėvimus drabužius.

Sužinokite pirmi apie mūsų naujienas sekdami mūsų puslapį Facebook’e.